Rodzice
Multimedia
Patron
Reklama
Patron Medialny
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Współpraca
Reklama
Reklama
Reklama
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj19
mod_vvisit_counterWczoraj37
mod_vvisit_counterTen tydzień302
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień739
mod_vvisit_counterTen miesiąc77
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc2372
mod_vvisit_counterWszystkie dni326026

Aktualnie: gości 1 połączonych
Dziś:Gru, 03 12, 2016, 19, 34, 56

Aktualności

NABÓR NA ROK 2016/2017 TRWA!!!


KP Liga Orlika 2016/2017

1 Runda

1. AKADEMIA PIŁKARSKA SOCCER (PIAST II) 36 pkt

2. Unia Gniewkowo 19 pkt

3. Czarni Wierzchosławice 16 pkt

4. Mikrus Szadłowice 0 pkt

 

Wyniki:

Turniej w Szadłowicach 08.10.2016r.

Soccer - Unia Gniewkowo 6-0

Soccer - Mikrus Szadłowice 11-0

Soccer - Czarni Wierzchosławice 8-0



Turniej w Złotnikach Kujawskich 02.10.2016r.

Soccer - Unia Gniewkowo 2-0

Soccer - Mikrus Szadłowice 6-0

Soccer - Czarni Wierzchosławice 3-0



Turniej w Wierzchosławicach 25.09.2016r.

Soccer - Unia Gniewkowo 4-1

Soccer - Mikrus Szadłowice 8-0

Soccer - Czarni Wierzchosławice 6-1



Turniej w Gniewkowie 17.09.2016r.

Soccer - Unia Gniewkowo 6-0

Soccer - Mikrus Szadłowice 10-0

Soccer - Czarni Wierzchosławice 7-0




Film promujący

Akademię Piłkarską "SOCCER" ---> kliknij


 

 

SOCCER CUP 2016 U7


Wyniki:

Soccer 0:0 Zawisza Bydgoszcz I

Soccer 0:1 Juventus Bydgoszcz

Soccer 0:2 Wisełka Bydgoszcz I

Soccer 3:0 Szkola Futbolu Gniezno 
Gracjan, Filip Dzwoniarkiewicz

Soccer 0:0 Zawisza Bydgoszcz II

Soccer 1:0 Oranje Konin
Filip Dzwoniarkiewicz

Soccer 1:0 Wisełka Bydgoszcz II 
Filip Dzwoniarkiewicz

Soccer 2:0 Akademia Reissa 
Filip Dzwoniarkiewicz

Soccer 0:0 Dwunastka Włocławek

Soccer 1:0 Szkola Futbolu Gniezno 
Olek Bredow

Turniej bez klasyfikacji końcowej.

Skład Soccer: Dawid Kukuczka, Kacper Kobus, Konrad Kobus, Michał Cegielski, Mikołaj Trzyna, Filip Dzwoniarkiewicz, Szymon Rychczynski, Aleksander Bredow, Gracjan

 

Ino-online Cup 2016 U11


 


Wzór kalendarza na rok 2016


 

Sparing 28.10.2015 16:00

AP Soccer 2009 0:2 AP Soccer 2010
Wiktor Starybrat x2


 

Sparing 26.10.2015 18:00

AP Soccer 2005 5:6 AP Soccer 2006
Dominik Podkowiński x2, Brajan Dziękiewicz x2, Marcel Powalski; Natan Lewicki x3, Julian Chojnacki x2, Alan Arent


 

Sparing 26.10.2015 17:00

AP Soccer 2007 1:6 AP Soccer 2008
Szymon Gąsiorek, Remigiusz Wawer x3, Juliusz Frątczak x3



Sparing 26.10.2015 16:00

AP Soccer 2009 1:0 AP Soccer 2010
Szymon Rychczyński

 

K-P Liga Orlika 2015-11-08 10:00

9 kolejka

Noteć Gębice 6:5 Soccer
10' Dominik Podkowiński, 20'
Dominik Podkowiński, 21' Dominik Podkowiński, 35' Natan Lewicki, 48' Dominik Podkowiński

 

K-P Liga Orlika 2015-10-21 18:00
8 kolejka

Soccer 7:3 Pogoń Mogilno
5' Natan Lewicki, 9' Natan Lewicki, 18' Natan Lewicki, 20' Dominik Podkowiński, 25' Dominik Podkowiński, 45' Dominik Podkowiński, 51' Dominik Podkowiński


 

K-P Liga Orlika 2015-10-18 11:00
7 kolejka

Piast Kołodziejewo 0:8 Soccer
11' Fabian Lewiński, 12' Nikodem Obiała, 19' Fabian Lewiński, 31' Dominik Podkowiński, 32' Dominik Podkowiński, 34' Natan Lewicki, 55' Fabian Lewiński, 63' Dominik Podkowiński


 

K-P Liga Orlika 2015-10-14 17:30
6 kolejka

Soccer 4:3 UKS Piechcin
32' Natan Lewicki, 38' Dominik Podkowiński, 43' Natan Lewicki, 60' Fabian Lewiński


 

K-P Liga Orlika 2015-10-04 12:30
5 kolejka

Soccer 5:4 Unia Janikowo
19' Dominik Podkowiński, 31'
Dominik Podkowiński, 41' Dominik Podkowiński, 47' Fabian Lewiński, 59' Dominik Podkowiński


 

K-P Liga Orlika 2015-09-26 13:30
4 kolejka

Kujawy Markowice 2:9 Soccer
Dominik Podkowiński x5, Natan Lewicki x2, Fabian Lewiński, Cezary Galant


 

K-P Liga Orlika 2015-11-04 18:00
3 kolejka (przełożona)

Soccer 4:3 Pogoń II Mogilno
14' Natan Lewicki, 24' Natan Lewicki, 38' Cezary Galant, 53' Natan Lewicki

 

K-P Liga Orlika 2015-09-23 18:00
2 kolejka

Gopło Kruszwica 6:1 Soccer
3' Dominik Podkowiński

 

K-P Liga Orlika 2015-09-05 13:00
1 kolejka

Soccer 6:3 Notecianka Pakość
5' Fabian Lewiński, 34' Fabian Lewiński, 37' Natan Lewicki, 40' Dominik Podkowiński, 44' Dominik Podkowiński, 55' Natan Lewicki


 

Zachęcamy do obejrzenia filmu promującego 
Akademię Piłkarską "SOCCER" --->
kliknij


 

OMEGAMED DEYNA CUP Junior 2015
Starogard Gdański 20-23.08.2015r.

 

http://deynacupjunior.pl

terminarz oraz wyniki ---> kliknij

klasyfikacja końcowa ---> kliknij

 

 

Zapraszamy w Okresie Wakacyjnym na zajęcia z Akademią Piłkarską "SOCCER"
w Inowrocławiu i w Złotnikach Kujawskich.



II Obóz Akademii Piłkarskiej "SOCCER"

Zawodnicy Akademii Piłkarskiej "SOCCER" przebywają obecnie 
na tygodniowym obozie w Borach Tucholskich. 
Wszystkim uczestnikom zyczymy udanej zabawy!!!


ZŁOTY MEDAL / SOCCER INOWROCŁAW
I Miejsce

Turniej Eliminacyjny
OmegaMed Deyna Cup Junior 2015
Starogard Gdański 14.06.2015 U-10


SOCCER - Gedania Gdańsk 7-2

SOCCER - KP Starogard 5-1

Ćwierćfinał:
SOCCER - Bałtyk Gdynia 5-0

Półfinał:
SOCCER - KP Starogard 3-1

Finał:
SOCCER - Gryf Tczew 8-1

Skład: Aleksander Burak , Adam Ciesielski, Adam Kozłowski (3) , Filip Patyk (4), Krystian Kowalski, Natan Lewicki (1), Alex Kapysz (2), Fabian Lewiński (2), Hubert Jaskuła (4), Aleksander Nadolski (12)

Król Strzelców - Aleksander Nadolski 12 Bramek (Soccer)

1 Miejsce pozwoli nam wziąć udział w międzynarodowym turnieju głównym który rozegrany zostanie 20-23 sierpnia. Zespoły z którymi przyjdzie nam się zmierzyć to m.in. LECH POZNAŃ , LEGIA WARSZAWA , ŚLĄSK WROCŁAW, RUCH CHORZÓW, FCB ESCOLA VARSOVIA a także zespoły z Holandii , Niemiec, Rosji , Litwy , Łotwy . Rok temu drużyna AP SOCCER zajęła w tym turnieju wysokie 4 miejsce.

Deichmann MiniMistrzostwa Bydgoszcz u7
Hiszpania















DEICHMANN MiniMistrzostwa 2015 Bydgoszcz U-7
Akademia Piłkarska "SOCCER" Inowrocław zagra w turnieju jako drużyna HISZPANII, rozgrywki odbywać się będą w Bydgoszczy.

Strona www turnieju: kliknij tu
Skład: kliknij tu
Terminarz: kliknij tu


SOCCER CUP 2015 U-10 08.03.2015

1 SOCCER I INOWROCŁAW
2 BENIAMINEK 03 ST.G.
3 GOL BRODNICA
4 NIELBA WĄGROWIEC
5 SOCCER II INOWROCŁAW
6 LIDER WŁOCŁAWEK
7 DAP TORUŃ
8 GALAXY INOWROCŁAW
9 KIDS TORUŃ

o 3 miejsce
NIELBA Wągrowiec -GOL Brodnica 0-2
FINAŁ
SOCCER I Inowrocław - Beniaminek Starogard Gd. 2-1

KADRA SOCCER : Hubert Jaskuła, Natan Lewicki , Adam Kozłowski , Aleksander Burak , Aleksander Nadolski , Filip Patyk , Fabian Lewiński , Krystian Kowalski , Oskar Śpiewak , Julian Śmieszek , Alex Kapysz , Cezary Galant , Dominik Podkowiński , Hubert Leszczyński

Najlepszy bramkarz turnieju: IWO ŚLIWA (BENIAMINEK)
Król Strzelców: ALEKSANDER NADOLSKI (SOCCER)
Wyróżnienia: NATAN LEWICKI (SOCCER)




SOCCER CUP 2015 U-7 07.03.2015
Bez Klasyfikacji końcowej

SOCCER I INOWROCŁAW 13 - 22 Bramki
SOCCER II INOWROCŁAW 1 - 19
WISEŁKA BYDGOSZCZ 30 - 3
WISEŁKA BYDGOSZCZ II 12 - 17
JSS I TORUŃ 9 - 11
JSS II TORUŃ 18 - 11
GNIEWKO GNIEZNO 11 - 10
CHROBRY GNIEZNO 14 - 11







 

 

 



Jutro (piątek) 03.10.2014r. odbędą się mecze sparingowe na naszym Orliku.

godz. 16:00 rocznik 2007/2008/2009

godz. 17:00 rocznik 2006

godz. 18:00 rocznik 2005

 

 




4 Miejsce AKADEMII PIŁKARSKIEJ "SOCCER"
w Międzynarodowym Turnieju OMEGAMED Deyna Cup 2014

Międzynarodowy Turniej OMEGAMED Deyna Cup 2014

Starogard Gdański 14-17 Sierpnia

Grupa A: Legia Warszawa, Beniaminek 03 I Starogard Gdański, Lech Poznań, Gryf Tczew, Sparta Kowno, Chojniczanka Chojnice, Arka Gdynia.

Grupa B: Beniaminek 03 II Starogard Gdański, Bytów, Dynamo Ryga, Śląsk Wrocław, FK Nevezis Kedainiai, Akademia Piłkarska Soccer Inowrocław, Pogoń Szczecin, Gedania Gdańsk.

Soccer - Pogoń Szczecin 5-0
Dominik Szłyk x3 , Fabian Lewiński x2

Soccer - Śląsk Wrocław 3:0
Aleksander Nadolski x2 , Hubert Leszczyński

Soccer - Gedania Gdańsk 5:0
Olaf Sperkowski, Adam Kozłowski, Dominik Szłyk, Hubert Jaskuła, Aleksander Nadolski

Soccer - Dynamo Ryga 1:1

Dominik Szłyk

Soccer - U2 Bytów 4:1

Dominik Szłyk x2 , Olaf Sperkowski, Natan Lewicki

Soccer - Beniaminek 03 II Starogard Gdański 7:1
Aleksander Nadolski x2, Hubert leszczyński x2 , Natan Lewicki, Fabian Lewiński, Dominik Szłyk

Soccer - FK Nevezis 5:0
Adam Kozłowski x2, Hubert Jaskuła, Fabian Lewiński, Dominik Szłyk

Soccer - Sdyushor Kaliningrad 2:3
Aleksander Nadolski x2

Soccer - Legia Warszawa 4-4
Dominik Szłyk x2 , Aleksander Nadolski , Fabian Lewiński

Soccer - Chojniczanka Chojnice 2-2
Adam Kozłowski , Aleksander Nadolski

Soccer - Lech Poznań 0-3


Kwalifikacja Końcowa


1. Lech Poznań (aktualny Mistrz Polski)
2. Sdyushor Kaliningrad (ROSJA)
3. Legia Warszawa
4. AKADEMIA PIŁKARSKA SOCCER INOWROCŁAW
5. Chojniczanka Chojnice
6. Śląsk Wrocław
7. Pogoń Szczecin
8. Beniaminek II 03 Starogard Gdański
9. Gryf Tczew
10. Dynamo Ryga (ŁOTWA)
11. Arka Gdynia
12. FK Girionys Kowno (LITWA)
13. Gedania Gdańsk
14. U2 Bytów
15. FK Nevezis (LITWA)
16. Beniaminek I 03 Starogard Gdański

Akademia Piłkarska SOCCER INOWROCŁAW
Kadra: Dominik Szłyk (11 Bramek) , Aleksander Nadolski (9), Fabian Lewiński (5), Adam Kozłowski (4), Hubert Leszczyński (3), Olaf Sperkowski (2), Hubert Jaskuła (2), Natan Lewicki (2) , Krystian Kowalski, Filip Patyk

7 Zwycięstw (Pogoń Szczecin, Gedania Gdańsk, Śląsk Wrocław, U2
Bytów, Beniaminek 03 Starogard Gdański, FK Nevezis)
2 Remisy (Dynamo Ryga , Legia Warszawa)
2 Porażki (Sdyushor Kaliningrad , Lech Poznań)

Bilans Bramek 38-15

strona turnieju ---> deynacupjunior.pl

 


 

I Obóz Akademii Piłkarskiej "SOCCER"
Piła - Młyn
29.06 - 06.07.2014r.


zdjęcia z obozu ---> kliknij


I OBÓZ AKADEMII PIŁKARSKIEJ "SOCCER"


Piła Młyn 29.06 - 06.07.2014r.


Brąz dla Akademii Piłkarskiej "SOCCER"

Akademia Piłkarska "SOCCER", która grała jako Brazylia na turnieju Deichmann Minimistrzostwa 2014 zajęła III miejsce.

Wielkie Gratulacje!!!
Brawo Chłopaki!!!

wyniki meczy, które rozegrała Akademia Piłkarska "SOCCER" jako Brazylia ---> kliknij




więcej informacji na temat Deichmann Minimistrzostwa 2014 na stronie www.kochamsport.pl


Zajęcia w grupie A i B odbywają się na "Orlikach":
środa: godz. 16:00 "Orlik" Gimnazjum nr 4 ul. Daszyńskiego 29, os. Nowe;
czwartek: godz. 15:30 "Orlik" SP nr 4 ul. Szarych Szeregów 1, os. Rąbin.

 

Remsod Cup 2014 o Puchar Starosty Inowrocławskiego

SREBRO DLA AKADEMII PIŁKARSKIEJ "SOCCER"

SOCCER - Juventus Soccer Schools 0:0

SOCCER - Pomorzanin Toruń 4:0
(Galant C. x2, Lewicki N., Samulski K.)

SOCCER - Football Academy Nakło 1:1
(Lewicki N.)

Półfinał:

SOCCER - Dwunastka Włocławek 2:0
(Galant C., Lewicki N.)

Finał:

SOCCER - Beniaminek 03 Starogard Gdański 0:1

Klasyfikacja Końcowa:

1. Beniaminek 03 Starogard Gdański
2. Soccer Inowrocław
3. Juventus Soccer Schools
4. Dwunastka Włocławek
5. DAP Toruń
6. Football Academy Nakło
7. Chrobry Gniezno
8. Pomorzanin Toruń

Skład: Jaszyk Kacper, Tadeja Jakub, Młodzianowski Łukasz, Szustka Marcel, Hassine Adam, Lewicki Natan, Kachel Jakub, Białkowski Stanisław, Samulski Kacper

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ OMEGAMED BENIAMINEK CUP 2014
w Starogardzie Gdańskim

ZŁOTO DLA AKADEMII PIŁKARSKIEJ "SOCCER"

Galeria zdjęć ---> kliknij

1. Soccer - Cracovia Kraków 2:0
(Jaskuła H., Nadolski A.)

2. Soccer - Beniaminek 03 St. Gdański 2:0
(Nadolski A. x2)

3. Soccer - Chojniczanka Chojnice 1:3
(Kozłowski A.)

4. Soccer - Sandecja Nowy Sącz 0:0

5. Soccer - Polonia Warszawa 4:1
(Szłyk D. x2, Nadolski A., Lewiński F.)

6. Soccer - FK Nevezis (Litwa) 2:0
(Sperkowski O., Nadolski A.)

7. Soccer - Lech Poznań 0:0

8. Soccer - Jagiellonia Białystok 1:0
(Nadolski A.)

9. Soccer - Zawisza Bydgoszcz 3:0
(Nadolski A., Lewiński F., Kozłowski A.)

Do grupy mistrzowskiej awans uzyskują z Grupy A (Lech Poznań, Soccer Inowrocław, Chojniczanka Chojnice, Beniaminek 03 St. Gdański) z Grupy B (Kotwica Kołobrzeg, Pogoń Szczecin, Sdyushor 05 Kaliningrad, Sparta Oborniki)

10. Soccer - Sdyushor 05 Kaliningrad (Rosja) 1:1
(Jaskuła H.)

11. Soccer - Kotwica Kołobrzeg 4:0
(Nadolski A. x3, Patyk F.)

12. Soccer - Sparta Oborniki 2:1
(Nadolski A. x2)

13. Soccer - Pogoń Szczecin 1:0
(Nadolski A.)

Klasyfikacja końcowa:

1. Soccer Inowrocław
2. Sdyushor 05 Kaliningrad (Rosja)
3. Pogoń Szczecin
4. Kotwica Kołobrzeg
5. Beniaminek 03 St. Gdański
6. Lech Poznań
7. Chojniczanka Chojnice
8. MKS Sparta Oborniki
9. Widzew Łódź
10. Arka Gdynia
11. Lechia Gdańsk
12. Górnik Zabrze
13. MKS Sandecja Nowy Sącz
14. Jagiellonia Białystok
15. Zawisza Bydgoszcz
16. Polonia Warszawa
17. Orły Tczew
18. Warta Poznań
19. FK Nevezis (Litwa)
20. Cracovia Kraków

Król strzelców turnieju: Aleksander Nadolski 13 bramek (Soccer)

skład: Olaf Sperkowski, Dominik Szłyk, Filip Patyk, Igor Sobieralski, Hubert Jaskuła, Aleksander Nadolski, Adam Kozłowski, Fabian Lewiński

Warto wspomnieć, że relację live prowadził portal sportowyinowrocław.pl ---> kliknij

WIELKIE GRATULACJE!!!
BRAWO CHŁOPAKI!!!

 

Mogilno Cup 2014

VI miejsce Akademii Piłkarskiej "Soccer"

skład drużyny: Julian Śmieszek, Jakub Tadeja, Flawiusz Tafliński, Mateusz Byrszel, Jakub Chojnacki, Oskar Starybrat, Cezary Galant, Emanuel Grupa, Natan Lewicki, Hubert Niespodziany


Kadra na turniej w Starogardzie Gdańskim: Olaf Sperkowski, Filip Patyk, Adam Kozłowski, Dominik Szłyk, Fabian Lewiński, Igor Sobieralski, Hubert Jaskuła, Aleksander Nadolski

Grupa A Grupa B
1. Polonia warszawa 1. Orły Tczew
2. Lech Poznań 2. Sdyushor 5 Kaliningrad
3. FK Nevezis 3. Kotwica Kołobrzeg
4. Zawisza Bydgoszcz 4. Sparta Oborniki
5. Jagiellonia Białystok 5. Warta Poznań
6. Beniaminek 03 6. Lechia Gdańsk
7. Cracovia Kraków 7. Górnik Zabrze
8. Soccer Inowrocław 8. Arka Gdynia
9. Chojniczanka 9. Pogoń Szczecin
10. Sandecja Nowy Sącz 10. Widzew Łódź


Solino Cup 2014
terminarz turnieju --- > kliknij

 

Orlik Cup 2014 w Złotnikach Kujawskich

Soccer Inowrocław - Pomorzanin Toruń 2:0
(Kozłowski I., Lewiński F.)

Soccer Inowrocław - Pogoń Mogilno 1:0
(Kozłowski A.)

Soccer Inowrocław - Galaxy Inowrocław 1:0
(Lewiński F.)

Soccer Inowrocław - Mały Piłkarz 1:1
(Kozłowski I.)

Soccer Inowrocław - Piast Złotniki Kujawskie 1:3
(Sperkowski O.)

Klasyfikacja Końcowa:

1. Pomorzanin Toruń
2. Pogoń Mogilno
3. Soccer Inowrocław
4. Galaxy Inowrocław
5. Mały Piłkarz Inowrocław
6. Piast złotniki Kujawskie


Beniaminek CUP 2014
Srebro dla Akademii Piłkarskiej "SOCCER"

Soccer Inowrocław - SWMP Lechia Gdańsk 6:0
(Jaskuła H. x3, Nadolski A., Lewiński F., Szłyk D.)

Soccer Inowrocław - Beniaminek 03 Starogard I 4:0
(Szłyk D. x2, Nadolski A., Jaskuła H.)

Soccer Inowrocław - MKS Kowal Władysławowo 1:0
(Szłyk D.)

Soccer Inowrocław - Olimpia Elbląg 4:0
(Szłyk D. x2, Nadolski A., Kozłowski A.)

Soccer Inowrocław - Wisełka Bydgoszcz 6:1
(Nadolski A. x2, Jaskuła H., Kozłowski A., Lewiński F., Szłyk D.)

Soccer Inowrocław - Sdyushor Kaliningrad 0:0

Pólfinał

Soccer Inowrocław - Beniaminek 03 Starogard II 0:0, karne 2:0
(Jaksuła H., Nadolski A.)

Finał

Soccer Inowrocław - Sdyushor Kaliningrad 1:3
(Kozłowski A.)

Klasyfikacja końcowa:

1. Syushor Kaliningrad
2. Soccer Inowrocław
3. Dwunastka włocławek
4. Beniaminek 03 Starogard II
5. MKS Mazur Ełk
6. MKS Kowal Władysławowo
7. UKS 3 Rypin
8. Wisełka Bydgoszcz
9. Olimpia Grudziądz
10. Beniaminek 03 Starogard I
11. KP Starogard Gdański
12. Olimpia Elbląg
13. Olimpic Gdańsk
14. SWMP Lechia Gdańsk

Skład:

Sperkowski Olaf, Kozłowski Adam, Jaskuła Hubert, Sobieralski Igor, Lewiński Fabian, Nadolski Aleksander, Szłyk Dominik



Harmonogram ---> kliknij
Grupy ---> kliknij



Harmonogram turnieju ---> kliknij

 

I Turniej Inowrocławskich Akademii Piłkarskich



Rocznik 2003
Soccer - UKS 11   0:0

Soccer - Mały Piłkarz   0:0

Soccer - Galaxy   0:1

Rocznik 2005
Soccer - UKS 11   3:0

(Kozłowski A., Patyk F., Jaskuła H.)

Soccer - Mały Piłkarz   1:0
(Sperkowski O.)

Soccer - Galaxy   3:0
(Sperkowski O., Kozłowski A., Lewiński F.)

Klasyfikacja końcowa:

1. Soccer Inowrocław
2. Mały Piłkarz Inowrocław
3. Galaxy Inowrocław
4. UKS11 Inowrocław

Wyrożnienia:

Patyk Filip
Kozłowski Adam
Sperkowski Olaf



Skład na turniej: Iker Casillas, Carles Puyol, Thiago Silva, Sergio Ramos, Kaka', Franck Ribery, Lionel Messi, Neymar, Cristiano Ronaldo, Mario Balotelli.

 

Zwycięstwo Akademii Piłkarskiej "SOCCER" w turnieju
DAP Toruń Cup 2013 U-8

Soccer - DAP Toruń Czerwono - Biali 2:1
(Jaskuła, Szłyk)

Soccer - Olimpia Grudziądz 3:0
(Nadolski, Sperkowski, Szłyk)

Soccer - DAP Toruń Biali 2:1
(Sperkowski, Nadolski)

Soccer - Mały Piłkarz Inowrocław 4:0
(Nadolski x2, Lewiński, Szłyk)

Półfinał

Soccer - Dwunastka Włocławek 2:2 karne 2:1
(Sperkowski, Nadolski)

Finał

Soccer - DAP Toruń Czerwoni 2:0
(Nadolski, Szłyk)

król strzelców - Aleksander Nadolski (Soccer Inowrocław)

Klasyfikacja końcowa:

1. Soccer Inowrocław
2. DAT Toruń czerwoni
3. Olimpia Grudziądz
4. Dwunastka Włocławek
5. Warta Poznań
6. DAP Toruń biali
7. UKS Gol Brodnica
8. DAP Toruń czerwono - biali
9. Unia Wąbrzeźno
10. Mały Piłkarz Inowrocław


 

Mikołajkowy Turniej Żaków w Janikowie

III miejsce Akademii Piłkarskiej "SOCCER" na turnieju w Toruniu.

Soccer - DAP II Toruń 7:1
(Dominik Szłyk 4, Natan Lewicki 2, Cezary Galant 1)

Soccer - Gol Brodnica 1:0
(Dominik Szłyk)

Soccer - Dwunastka Włocławek 1:3
(Dominik Szłyk)

Soccer - DAP I Toruń 1:1
(Dominik Szłyk)

król strzelców - Dominik Szłyk (Soccer Inowrocław)

Klasyfikacja końcowa:

1. Dwunastka Włocławek
2. DAP I Toruń
3. Soccer Inowrocław
4. Beniaminek 04 Stargard Szczeciński
5. UKS Gol Brodnica
6. DAP III Toruń
7. Wisełka Bydgoszcz
8. Unia Wąbrzeźno
9. DAP II Toruń

Halowy turniej piłki nożnej U-8
"Soccer Cup 2013"

wyniki z turnieju ---> kliknij



Eskorta zawodników Reprezentacji Polski U-19


Eskorta na Mecz POLSKA - LITWA godz. 15.30

Dzieci z A.P. Soccer wyprowadzają na boisko zawodników meczu Polska - Litwa. Zbiórka o godz, 14.30 , boczne wejście na stadion od ulicy Wierzbińskiego ( obok krytej pływalni delfin )
Wyznaczeni chłopcy ubierają dresy akademii + sportowe obuwie ( korki , halówki )

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA !!!






Kadra na mecz sparingowy
(08.09.2013r.)

Chojnacki Julek, Galant Cezary, Grzelak Jakub, Kozłowski Adam, Kowalewski Jakub, Lewicki Natan, Lewiński Fabian, Matuszkiewicz Wiktor, Patyk Filip, Pochocki Piotr, Szymborski Hubert, Szłyk Dominik, Tafliński Flawiusz, Tadeja Jakub

 

Wakacje z Akademią Piłkarską "SOCCER"

więcej zdjęć w zakładce multimedia-zdjęcia ---> kliknij

 

Turniej Ino-online Cup 2013

Soccer Inowrocław - DAP II Toruń 6:3
Dominik Szłyk x3, Piotr Pochocki x2, Filip Patyk

Soccer Inowrocław - Notecianka Pakość 1:4
Dominik Szłyk

Soccer Inowrocław - DAP I Toruń 2:1
Dominik Szłyk x2

Zdjęcia z Turnieju Ino-Online Cup 2013 w zakładce multimedia.



SPARING
A.P. "SOCER" Inowrocław - A.P. "SOCCER" Złotniki Kujawskie

Zdjęcia ze sparingu w dziale multimedia.



Soccer Cup 2013

I miejsce Soccer Spartan

II miejsce Soccer Nivea

III miejsce Soccer Remsod


Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzemeszno


W niedzielę 10 marca odbył się turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzemeszno, w którym Akademia Piłkarska Soccer zajęła ponownie II miejsce, za co naszym młodym piłkarzom GRATULUJEMY!!!

Mecze grupowe:

Soccer Inowrocław - MKS I Trzemeszno 5:0
(Dominik Szłyk x2, Adam Kozłowski x2, Jakub Grzelak)

KS Gniewko 2005 Gniezno - Soccer Inowrocław 0:2
(Dominik Szłyk)

Soccer Inowrocław - 1922 Lechia Kostrzyn 1:0
(Dominik Szłyk)

DAP I Toruń - Soccer Inowrocław 1:0

Półfinał:

Soccer Inowrocław - Gniewko 2006 0:0  k. 3:2

Finał:

Soccer Inowrocław - Szkoła Futbolu Gniezno 0:0  k. 4:5

Klasyfikacja końcowa:

1. Szkoła Futbolu Gniezno
2. Soccer Inowrocław
3. DAP I Toruń
4. KS Gniewko 2006 Gniezno
5. DAP II Toruń
6. KS Gniewko 2005 Gniezno
7. Mały Piłkarz Inowrocław
8. 1922 Lechia Kostrzyn
9. MKS II Trzemeszno
10. MKS I Trzemeszno


Turniej DAP Toruń Cup 2013

W sobotę 09 marca odbył się turniej piłki nożnej "DAP Toruń 2013", w którym nasza Akademia Piłkarska SOCCER zajęła II miejsce, za co naszym młodym piłkarzom serdecznie GRATULUJEMY!!!

Mecze grupowe:

Wisełka Bydgoszcz - Soccer Inowrocław 1:1
(Natan Lewicki)

Soccer Inowrocław - DAP I Toruń 0:3

Soccer Inowrocław - Zawisza Bydgoszcz 3:1
(Dominik Szłyk x3)

Półfinał:

Soccer Inowrocław - DAP II Toruń 3:0
(Natan Lewicki, Piotr Pochocki, Dominik Szłyk)

Finał:

Soccer Inowrocław - DAP I Toruń 2:4
(Dominik Szłyk x2)


Król strzelców DOMINIK SZŁYK (Soccer) - 6 bramek

Klasyfikacja końcowa

1. DAP I Toruń
2. SOCCER Inowrocław
3. DAP II Toruń
4. Dwunastka Włocławek
5. Wisełka Bydgoszcz
6. Zawisza Bydgoszcz
7. Mały Piłkarz Inowrocław
8. Beniaminek 03 Starogard Gdański

Zdjęcia z turnieju DAP Toruń 2013 w zakładce "zdjęcia"




SPARTAN CUP 2013

Zdjęcia z turnieju Spartan Cup 2013 w zakładce"zdjęcia"



Grupa A Grupa B
1. A.P. Soccer Inowrocław 1. Cuiavia Inowrocław
2. Zawisza Bydgoszcz 2. Zawisza Bydgoszcz II
3. United Toruń 3. Pogoń Mogilno
4. Unia Janikowo 4. Gniewko Gniezno


Sparing

Cuiavia Inowrocław - A.P. Soccer

Zdjęcia z Remsod Cup 2013 w zakładce Zdjęcia!!!


Tabela oraz wyniki -> kliknij

Klasyfikacja końcowa:

1. Wisełka Solec Kujawski
2. Wisełka Bydgoszcz
3. DAP Toruń
4. Gniewko Gniezno
5. Orlik Fordon Bydgoszcz
6. Soccer Inowrocław
7. Dwunastka Włocławek
8. United Toruń


ZAPRASZAMY !!!

Grupa A Grupa B
1. A.P. Soccer Inowrocław 1. DAP Toruń
2. United Toruń 2. Orlik Fordon Bydgoszcz
3. Wisełka Solec Kujawski 3. Wisełka Bydgoszcz
4. Gniewko Gniezno 4. Dwunastka Włocławek

Mecz sparingowy
DAP Toruń - Soccer Inowrocław


"Orlik - Fordon CUP 2013"

W niedzielę 27 stycznia odbył się Turniej piłki nożnej Orlik - Fordon CUP 2013 w Bydgoszczy, w którym udział wzięła Akademia Piłkarska "SOCCER" wygrywając wszystkie mecze. Dodatkowo zawodnikom naszej drużyny przyznano 3 nagrody indywidualne: * najlepszy zawodnik, najlepszy bramkarz, * król strzelców.

Orlik Fordon II - A.P. Soccer 1-4
(Dominik Szłyk x3, Piotr Pochocki)

A.P. Scccer - UKS Świekatowo 2-0
(Wiktor Matuszkiewicz, Dominik Szłyk)

Wisełka Gruczno - A.P. Soccer 0-2
(Dominik Szłyk, Adam Kozłowski)

FINAŁ

A.P. Soccer - Orlik Fordon Bydgoszcz 3-0
(Dominik Szłyk, Adam Kozłowski x2)




Ciechocinek CUP 2012




Sparing
UKS Orlik Bydgoszcz - Soccer Inowrocław


Radziejów CUP 2012 
4 miejsce dla Soccer Inowrocław



Sparing rocznika 2006 - 2005


Soccer 2006 - Soccer 2005

4 - 7

Strzelcy:
Szłyk Dominik 3, Pochocki Piotr - Patyk Filip 3, Kozłowski Adam 2, Kowalewski Jakub, Tafliński Flawiusz

Sparing rocznika 2004 - 2002/03

Soccer 2004 - Soccer 2002/03

1 - 5

Strzelcy:
Kozłowski Adam - Sieracki Szymon 3, Kozłowski Igor 2

Zdjęcia z meczy w zakładce "MULTIMEDIA - ZDJĘCIA"!!!



Piłkarskie Szkółki Nivea / Opalenica 5-9.09.2012r.




Kibicujemy

Polskiej Reprezentacji



Zdjęcia z turnieju

Dziecięce EURO 2012 Domik Cup 
znajdują się w zakładce "multimedia - zdjęcia"


"Dziecięce Euro 2012 Domik Cup" w Grucznie

dla SOCCER Inowrocław

Akademia Piłkarska "SOCCER" okazała się najlepszą drużyną w Dziecięcym Euro 2012 Domik Cup organizowanym w Grucznie i powróciła  do domu z pucharem oraz ze złotymi medalami.

Naszym wychowankom serdecznie GRATULUJEMY i życzymy kolejnych piłkarskich sukcesów.

Terminarz spotkań Akademii Piłkarskiej "SOCCER"

SOCCER - DAP TORUŃ II 0:0

SOCCER - FALA ŚWIEKATOWO 2:0
Filip Patyk, Dominik Szłyk

SOCCER - MAŁY PIŁKARZ 3:1
Filip Patyk, Piotr Pochocki, Adam Kozłowski

SOCCER - DAP BRODNICA 3:0
Filip Patyk 2, Dominik Szłyk

SOCCER - WISEŁKA PM 2:0
Filip Patyk 2

FINAŁ

SOCCER - DAP TORUŃ I 0:0  karne 3:1
Filip Patyk, Dominik Szłyk, Adam Kozłowski

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. SOCCER Inowrocław
2. DAP Toruń I
3. Wisełka Piłkarskie Maluchy
4. DAP Toruń II
5. Orlik Fordon
6. Mały Piłkarz Inowrocław
7. DAP Grudziądz
8. DAP Brodnica
9. Victoria Niemcz
10. Fala Świekatowo
11. Wisełka Piłkarskie Maluchy II

 

Poniżej przedstawiamy rzuty karne z meczu finałowego 

ul. Świecka 21, 86-111 Gruczno (boisko trawiaste)
Mapa dojazdowa

Mecz sparingowy
A.P. "SOCCER" - UKS Szóstka

Osielsko CUP 2012 U-7

Kadra: Mateusz Kociszewski, Flawiusz Tafliński, Jakub Grzelak, Filip Patyk, Julian Śmieszek, Piotr Pochocki, Piotr Szafrański, Patryk Szarpała, Dominik Szłyk i Adam Kozłowski.


SOCCER - Wisełka PM 3:2
Adam Kozłowski 2, Dominik Szłyk

SOCCER - Piłkarskie Przedszkole 6:0
Adam Kozłowski 4, Filip Patyk, Piotr Pochocki

SOCCER - Victoria Niemcz 3:1
Filip Patyk, Adam Kozłowski, Dominik Szłyk

SOCCER - UKS Orlik Fordon 2:3
Adam Kozłowski, Filip Patyk



DAP CUP Toruń 2012 U-8

Akademia Piłkarska "SOCCER" zajęła 7 miejsce

Kadra: Dominik Szłyk, Filip Patyk, Igor Kozłowski, Adam Kozłowski, Piotr Pochocki, Piotr Szafrański, Julian Śmieszek, Maciej Kryszak.

Poniżej przedstawiamy link do poszczególnych meczy:

link


Akademia Piłkarska "SOCCER"
razem z zawodnikami

ELANY TORUŃ

Akademia Piłkarska "SOCCER" 
razem z zawodnikami 
ZAWISZY BYDGOSZCZ


ARCHIWUM
Grudzień 2011Luty 2012Marzec 2012Kwiecień 2012

K-P Liga Orlika 2015-10-21 18:00
8 kolejka